Про нас

HarvEast — український агрохолдинг, який займається рослинництвом, насінництвом та молочним тваринництвом. Оброблюваний земельний банк у 2021 році становив 127 тис. га. HarvEast веде свою діяльність у Донецькій, Київській та Житомирській областях. 10 березня 2021 року компанія відзначила свій перший ювілей – 10 років від дня заснування.

Рослинництво — пріоритетний напрямок діяльності HarvЕast. Серед основних агрокультур, які компанія вирощувала у 2021 році: пшениця, кукурудза, соняшник та бобові культури. У сівозміні також присустні деякі нішеві культури.

Насінництво як окремий вид бізнесу HarvЕast почало розвивати у 2017 р. з проєкту гібридизації насіння соняшнику для компанії Maisadour (MAS Seeds). У 2018 р. агрохолдинг розширив рамки співпраці з французьким партнером до трьох проектів та почав вирощувати насіння для Euralis Semences, Corteva Agriscience™ та Аlta Seeds. У жовтні 2018-го компанія запустила в експлуатацію власну лінію з доопрацювання насіння продуктивністю 8 т/год, а також лабораторію контролю якості продукції, що випускається.

У 2019 р. завод почав доопрацьовувати насіння пшениці, соняшнику, бобових та кукурудзи як для потреб HarvЕast, так і для зовнішніх споживачів. Для диверсифікації погодних ризиків та отримання врожаю гарантовано високої якості у зоні ризикованого землеробства агрохолдинг запроваджує системи зрошення. У травні 2017 р. було запущено першу чергу зрошення з двома дощувальними машинами для поливу 350 га. Вже за рік — 1 червня 2018 р. HarvЕast ввів в експлуатацію другу чергу зрошення, що забезпечує поливом 740 га землі Мангушського району Донецької області. У 2019 році HarvЕast ввів в експлуатацію системи зрошення також у Київській області. В 2020 році під поливом агрохолдинг мав 1600 га землі.

У 2022 році в результаті окупації частини Донецької області російськими військами, HarvEast тимчасово призупинив діяльність на територіях, до яких не мав доступу. При цьому деокуповані регіони Київській та Житомирській областей були розміновані та засіяні колективом HarvEast навесні 2022 року.

білий каталог статей та персональних сторінок White-Articles.site | білий каталог інтернет-сайтів